Venice Purifying Arındırıcı Şampuan 250 ml

Öne Çıkan Bilgiler

Doğanın Mucizesi İle Detoks Etkisi! 

Yağlı Saç ve Saç Derisi, Kepek

Sles, Parafin, Paraben İçermez! 

437,00 TL
437,00 TL
437,00 TL
437,00 TL

VENICE PURIFYING ARINDIRICI ŞAMPUAN 

Doğanın Mucizesi İle Detoks Etkisi! 

 

Yağlı Saç ve Saç Derisi, Kepek

Sles, Parafin, Paraben İçermez!

Saçlarınızın canlanmasını ve sağlıklı büyümesini teşvik ederek yaşam döngüsünü uzatan Venice Purifying Şampuan, saç derisi ve saçın en yaygın sorunlarına etkili çözümler sunan özel bir arındırıcı programdır. Formülündeki özel içerikler, saç derisinin hassasiyetine saygı gösterirken aynı zamanda kepek sorununa karşı etkili bir mücadele verir. Saç derisinde biriken aşırı sebumu dengeleyerek tahriş ve hassasiyeti önlemeye yardımcı olurken, saçlardaki pullanma ve kaşıntıyı azaltmaya katkı sağlar. 

Horse Chestnut Extract ile saç derisini onarmaya ve yenilemeye yardımcı olurken, Panthenol ProVitamin B5 saçları nemlendirir ve korur, saç derisini yatıştırır ve tazelik verir. Niacinamide B3 Vitamini saç derisindeki yağ üretimini düzenleyerek saç köklerini besler ve nem kaybını önler. Zinc Gluconate, saç derisindeki yağ salgısını kontrol ederken, Salicylic Acid ise kepek ve kaşıntı gibi sorunlarla mücadele eder.

Saçlarınızın güzellik ve canlılığını ön planda tutan Venice Purifying Şampuan, düzenli kullanımda saçlarınızın daha sağlıklı, parlak ve kepeksiz görünmesine katkı sağlar. Saç ve saç derisi sağlığını korumak için tercih edebileceğiniz mükemmel bir arındırıcıdır. 

 

Özel İçerikler 

SALICYLIC ACID

Kuru, kaşıntılı, pul pul dökülen saç derisinde etkili

HORSE CHESTNUT EXTRACT

Onarıcı ve yenileyici etki

Güçlü temizleme ajanı

Saç derisindeki yağlılığı giderir, dengeler. 

ZINCO GLUCONNATE

Kepekten sorumlu bakterilerin çoğalmasını önler.

Saç derisindeki yağı sınırlama kabiliyetine sahiptir. 

PANTENOL, NIACINAMIDE 

Kullanım Talimatı

Nemli saça bir miktar uygulayın ve saç boyunca dağılımı desteklemek için masaj yapın. İyice durulayın, gerekirse işlemi tekrarlayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.