İçerik Menü

İade ve İptal Koşulları

İADE VE İPTAL KOŞULLARI

Botego Milano
Hair Care Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Şti. ("Satıcı"), müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için elimizden geleni yapmaktadır. Ancak, herhangi bir nedenle satın aldığınız ürünlerden memnun değilseniz veya siparişinizi iptal etmek istiyorsanız aşağıdaki politika doğrultusunda işlem yapabilirsiniz. 
 

İptal hakkı; sipariş onayladıktan sonra, siparişi iptal etmek istediğinizde, iptal talebini 0850 969 01 13 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. İptal talebi için, siparişinizin henüz işleme alınmamış olması gerekmektedir. Siparişiniz halihazırda işleme alındığı takdirde sipariş iptali, sipariş/ürün iadesi olarak işleme alınacaktır.   

İade Hakkı; ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde, kullanılmamış ve hasar görmemiş durumda iade etme hakkına sahipsiniz. İade süreci için lütfen aşağıdaki adımları izleyiniz.   

İade Süreci  

İade işlemlerinde, iade edilmek istenen tüm ürünlerin ambalajının/paketinin hiç açılmamış, kullanılmamış, hasar görmemiş, varsa etiketi üzerinde, teslim edildiği gibi kendi orijinal kutusunda, varsa tüm aksesuarları ile hasarsız ve ambalajında fatura aslı ile birlikte teslimat tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içinde tarafımıza iade edilmesi gerekmektedir.   

Orijinal ambalajı açılmış veya hasar görmüş ürün/ürünlere ilişkin iadeler kabul edilmeyecektir. Normal kullanıma dayalı olarak eskime ve yıpranma sonucu hasar gören ürünlerin hasarlı veya kusurlu olduğu kabul edilmez. Hijyen özellikleri bozulmuş ürünler (vakumu/jelatinli ambalajı açık/yırtık ürünler), hızlı bozulan, tek kullanımlık, iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünlerde iadeler kabul edilmez.  

İade edilen ürün veya ürünler tarafımıza ulaştığında, ürünlerin iade koşullarına uygun olduğu ve hasar görmediği tespit edildiğinde iade işlemi onaylanır. Kozmetik ve Kişisel Bakım Ürünlerinin ambalajının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iadesi yapılabilir.  

İade etmek istediğiniz ürünü göndermeden önce, online satış sitemizde yer alan İade Formunu doldurmanız, ürünü faturası ile birlikte anlaşmalı olduğumuz MNG kargo ile aşağıda yer alan adrese gönderiminin yapılması gerekmektedir. Ürün iadelerinde kargo ücreti Alıcıya aittir.  

Adres: Gülbahar Mah. Şehit Ertuğrul Kabataş Cad. Muhtar Sok. No.4/A Mecidiyeköy / Şişli /İstanbul   

İade edilen ürünler, Şirket adresimize ulaştıktan sonra 48 saat içerisinde iade işlemi başlatılır ve iade edilen tutar 3-7 iş günü içerisinde ekstrenize yansıtılır.   

Ödenen tutarların iadesine ilişkin tüm soru ve talepleriniz hakkında size yardımcı olması için dilediğiniz zaman Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.