Como Curl Bukle Şampuanı 250 ml

Öne Çıkan Bilgiler

Eşsiz İpeksi Bukleler!

Bukle belirginleştirici, kuru, kıvırcık saçlar

Sles, Parafin, Paraben İçermez!

600,00 TL
600,00 TL
600,00 TL
600,00 TL

COMO CURL BUKLE BELİRGİNLEŞTİRİCİ ŞAMPUAN

Eşsiz İpeksi Bukleler!

Bukle belirginleştirici, kuru, kıvırcık saçlar

SLES, PARAFFIN, PARABENS içermez!

Kuru, kıvırcık ve bukleli saçlarınız için tasarlanmış Como Curl Bukle Belirginleştirici Şampuan, yeni yoğun nemlendirme programıyla saçlarınıza esneklik ve parlaklık kazandırmak üzere özel olarak geliştirilmiştir.

Como Curl Bukle Belirginleştirici Program, saç ve saç derisi yüzeyinde bulunan doğal bir glukan olan pullulan, sodium hyaluronate ve aljinatın benzersiz kombinasyonuyla saç derisi ve saçın kalbine kademeli olarak salınan bir nemlendirici kompleksi ile zenginleştirilir. Özel aktif bileşenlerin sinerjisi sayesinde saçları en uygun sağlık durumuna getirmeyi hedefler ve saçlara eşsiz ipeksi yumuşaklık ve hafiflik deneyimi sunarak lüks bir duyusal etki yaşatır.

Olağanüstü nem tutma kapasitesi sayesinde, saç yapısındaki kütikülü doldurarak saç tellerini pürüzsüzleştirir. Elektriklenmiş kıvırcık, bukleli saçları mükemmel bir şekilde yumuşatır ve en uygun duruma getirir. Saçların daha sağlıklı, parlak ve canlı görünmesine katkıda bulunur. Como Curl, saçlarınıza özel bakım ve sevgi sunar. Kıvırcık saçlarınızın güzelliğini ön plana çıkarırken, nemlendirici özelliği sayesinde saçlarınızın doğal formunu korur. Her kullanımda saçlarınızın daha harika ve bakımlı görünmesini sağlar. Bu özel şampuan ile saçlarınızın pürüzsüz, esnek ve parlak olmasını sağlayın. Kıvırcık saçlarınıza olan özeni hissedin ve saçlarınızın gücünü keşfedin!

Özel İçerikler

SODIUM HYALURANATE

Yüksek su tutma kapasitesi ile yoğun nem etkisi.

Saç telinin elastikiyetini artırır.

PULLULAN

Doğal polisakkarit, doğal nemlendirici.

ALGIN

Elektiriklenmeyi ve kabarmayı önler.

Kullanım Talimatı

Nemli saça bir miktar uygulayın ve saç boyunca dağılımı desteklemek için masaj yapın. İyice durulayın, gerekirse işlemi tekrarlayın. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.