Botego Milano Argan Oil & Keratin Nemlendirici ve Onarıcı Bakım Serumu 100 ml

Öne Çıkan Bilgiler

Saçlara Doğal Işıltı, Argan Şıklığı!  

Nemlendirici ve Onarıcı Bakım Serumu

Kuru, yıpranmış, asi saçlar

780,00 TL
780,00 TL

BOTEGO ARGAN OIL & KERATIN NEMLENDİRİCİ VE ONARICI BAKIM SERUMU 

Saçlara Doğal Işıltı, Argan Şıklığı! 

Argan yağı ve keratinin güçlü birlikteliğiyle geliştirdiğimiz Botego Milano Argan Yağı & Keratin Nemlendirici Onarıcı Bakım Serumu, kuru ve yıpranmış saçlarınızı derinlemesine beslerken, saç derinizdeki sağlık sorunlarını da doğal bir şekilde tedavi eder. Eşsiz formülümüz saçınıza ipeksi pürüzsüzlük ve göz kamaştıran parlaklık kazandırırken, aynı zamanda saç yapınızı iyileştirir ve kırılmalara karşı koruma sağlar.  

Argan yağı, içeriğindeki zengin esansiyel yağ asitleri, antioksidanlar ve besleyici vitaminler sayesinde saçlarınıza derinlemesine nüfuz eder. Kuru saç derisi ve kepek gibi sorunlarla savaşırken saçınızı güçlendirir ve yeniden yapılandırır. Omega-6 yağları ve koruyucu antioksidanlar sayesinde saçınızı dış çevresel faktörlere karşı etkili bir şekilde korur.  

Keratin ise hasar görmüş saçın bozulan protein maddesini geri kazandırarak, saçınızı yeniden canlandırır. Kalıntı bırakmayan özel formülü sayesinde, saçınıza doğal parlaklık ve sağlıklı bir dokunuş katar. Şekillendirme ve bitirme aracı olarak kullanılabilen bu serum, diğer saç bakım ürünleriyle mükemmel uyum sağlayarak saçlarınızda uzun süreli koruma sağlar. 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.