Bellagio Color Guard Renk Koruma Saç Bakım Kremi 250 ml

Öne Çıkan Bilgiler

Renklerin Gizli Kalkanı, Doğal Saç Bakımı! 

Boyalı, İşlem Görmüş Saçlar

Paraben İçermez!

Ürünün Diğer Renkleri
460,00 TL
460,00 TL

BELLAGIO COLOR GUARD RENK KORUMA SAÇ BAKIM KREMİ

Renklerin Gizli Kalkanı, Doğal Saç Bakımı! 

Boyalı, İşlem Görmüş Saçlar

Paraben İçermez! 

pH 4.0

Bellagio Color Guard Saç Bakım Kremi, saçlarınızın rengini korumak ve güçlendirmek üzere özel olarak formüle edilen eşsiz bir güzellik ritüelidir. Renklendirme ve açma işlemlerinden sonra saç derisi ve saç lifinin pH dengesini hızlıca stabilize etmek için geliştirilen bu Renk Koruma Programı, saçlarınıza ihtiyacınız olan korumayı sunar.  

Kalıcı renklendirme, bir profesyonel tarafından yapılsa bile zamanla solma eğilimindedir. Güneş, yıkama ve diğer dış etkenler renkleri mat ve soluk göstererek hızla akmasına neden olabilir. Saça açma işlemi uygulanmışsa, dış etkenlere karşı daha hassas olabilir, bu da solma fenomenini daha belirgin hale getirir. 

Boyalı saçlar için uygun ürünler, hassas bir koruyucu şampuanın yanı sıra saçın yapısını iyileştiren özel bir krem içermelidir. Bu ürünler, saçların rengini koruyarak, daha canlı ve parlak görünmelerine yardımcı olur. 

Bellagio Color Guard Saç Bakım Kremi, saç derisini ve saçı nemli tutarak, saç yüzeyini kompakt ve pürüzsüz hale getirir. Renk pigmentlerini sabitleyerek renklendirme işleminin uzun süreli sonuçlarını garanti eder. Saçlarınıza olağanüstü koruma, önleme ve nemlendirme sağlayarak, onlara elastikiyet ve direnç kazandırır. Boyalı saçlarınız için anlam dolu ve etkileyici bir ürün olan Bellagio saç bakım kremi ile saçlarınızın güzelliklerine tanıklık edin ve onlara özel bir bakım sağlayın. 

Özel İçerikler 

AYÇİÇEĞİ FİTOSERAMİDLERİ

Saç telinin su tutma kapasitesini artırır.

Seramid kompleks ile kütikül pulları hizalanır. 

AÇAİ YAĞI

Saç derisi ve saç telinde koruyucu bariyer oluşturur.

Oleik asit ve Omega-6 yağ asitlerini içerir. 

VİTAMİN KOMPLEKSİ

Meyve asitlerinden oluşur - C ve E vitaminleri

Saç derisi ve saçın asit örtüsünü yapılandırır, pH 4.5

Rengi korur. 

UV FİLTRESİ

Zararlı güneş ışınlarına karşı saçları korur. 

Kullanım Talimatı 

Bellagio renk koruma şampuanından sonra havluyla nemi alınmış saça masaj yaparak dağıtın. 5/10 dakika bekletin; sonra durulayın ve şekillendirmeye devam edin. 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.